16 maja odbyła się wycieczka autokarowa dla dzieci z grupy Słoneczka, Motylki i Misie – „Rajd Młodego Ekologa”. Rajd odbył się na terenie Czarnorzecko – Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Dzieci spacerowały urokliwymi ścieżkami lasu – fragmentem ścieżki „Czarnorzeki – Sucha Góra”. Przedszkolaki dotarły do pomnika przygody „Źródło Mieczysław”.
Po przejściu fragmentu ścieżki edukacyjnej przyszedł czas na odpoczynek i posiłek – ognisko z kiełbaskami. Po smakowitym posiłku na dzieci czekały gry i zabawy na świeżym powietrzu. Po licznych atrakcjach szczęśliwe i zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola.
Dziękujemy Zespołowi Karpackich Parków Krajobrazowych za wspaniale spędzony razem czas!






































